Aktuálně

Aktuální informace ze seriálu Kolo pro život.

Termínovka, startovné a permice pro sezonu KPŽ 2021
25. 11. 2020

Termínovka, startovné a permice pro sezonu KPŽ 2021

Kolo pro život otevírá své brány pro sezonu 2021. Nezaháleli jsme a máme pro vás přehled termínů, startovného a permanentek na příští rok. Kdo dřív přijde, ten dřív jede – proto rozhodně nenechávejte nákup na poslední chvíli! Díky včasnému pořízení startovného či permanentky ušetříte, a zároveň se nebudete muset obávat možného vyprodání míst. I s ohledem na letošní pandemickou situaci mají závodní trasy A, B a C nastaveny kapacitní limity tak, aby byly komfortně propustné a v areálech se netísnila hlava na hlavě. Nově připravujeme památeční dárky pro účastníky jednotlivých tras. Prodej odstartuje 1. prosince 2020. V tomto článku najdete termínovou listinu pro sezonu 2021, přehled permanentek a tři cenové hladiny, v kterých lze startovné zakoupit.  

Běžecké lyžování a jeho skloubení s cyklistikou
12. 11. 2020

Běžecké lyžování a jeho skloubení s cyklistikou...

Asi málo z nás si užívá jízdu na kole v zimním období tak jako v létě. Noření se mlhou po namrzlých silnicích s ledovým pitím v bidonu a prokřehlými prsty po každém sjezdu se těžko vyrovná letním švihům prosluněnou krajinou. Skvělou alternativu pro trénink nabízí běžecké lyžovaní, kterému bude v následujících týdnech věnováno několik článků pro jeho bližší představení.

Běh jako doplněk cyklistiky
11. 11. 2020

Běh jako doplněk cyklistiky

Ačkoliv se běh považuje za základní lidský pohyb a zároveň je jedním z celosvětově nejrozšířenějších sportů, mezi cyklisty nebývá příliš oblíbeným. Je opravdu jízda na kole a běhání tak neslučitelné, nebo se jedná pouze o zažité stigma?

Načíst další

Generální partner

Hlavní partneři

PARTNEŘI

DODAVATELÉ

Partneři Cyklopůjčovny Kola pro život

Generální mediální partner

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Mediální partneři

Institucionální partneři

Realizaci podporuje

MARKETINGOVÝ PARTNER

Za podpory

Kolo pro život - Podpora

Přečtěte si:

Nejčastěji kladené dotazy

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

 

Všechna práva vyhrazena. © Kolo pro život 2018.